Töökoja Linnak OÜ
LikvideerimiselEttevõte on likvideerimisel — äritegevus on lõppemas, kuid juriidiliselt veel olemas.
Tegevus
Töökoja Linnak OÜ on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus” (EMTAK 68201). Aastakäive on 78.3 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #4533 kohale 32 068 ettevõttest.
Ülevaade (2023)
Käive
78.3 k €
▼ 35.5%aasta-aastas
▲ 6.0×üle sektori mediaani
Kasum
-633.4 k €
▲ 39.0%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-808.8%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
3.34 M €
Kasv
Käive
78.3 k €
▼ 35.5%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-633.4 k €
▲ 39.0%
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
78.3 k €
Kasumi trend
-633.4 k €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital24%
- Kohustused76%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 ✓ | 78.3 k € | ▼ 35.5% | -633.4 k € | -809% | 0 | — | 3.34 M € |
| 2022 ✓ | 121.5 k € | ▲ 290% | -1.04 M € | -854% | 0 | — | 3.98 M € |
| 2021 ✓ | 31.1 k € | — | -162.7 k € | -523% | 0 | — | 5.01 M € |
Sarnased ettevõtted
- Sakala Koolimaja OÜ
- Osaühing Vilaret
- Tallinn, Õismäe tee 148 korteriühistu
- OÜ Sierra Invest
- CFIP Apartments OÜ
- Tartu linn, Mõisavahe tn 42 korteriühistu
- Tallinn, Roosikrantsi tn 13 korteriühistu
- NARVA AIANDUSÜHISTU RJABINKA
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1
- Registreeritud: 2021-06-04
- KMKR nr: EE102378944
- Vaata Äriregistris
Osanikud
Omandiahel
- Celebron Invest OÜ100.00%
- Kerli Leetsaar100.00%
Tegelikud kasusaajad
Juhatus (1)
- Margus Lentsius — Ajutine pankrotihaldur likvideerija ülesannetes (alates 2026-04-13)