Tallinn, Tööstuse tn 20 korteriühistu
Tegevus
Tallinn, Tööstuse tn 20 korteriühistu on mikroettevõte kinnisvara sektoris, mille deklareeritud tegevusala on „Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)” (EMTAK 68321). Aastakäive on 1.4 k € ja ettevõttes töötab 0 inimest, mis paigutub kinnisvara sektori #25795 kohale 32 065 ettevõttest.
Ülevaade (2024)
Käive
1.4 k €
▲ 121%aasta-aastas
▼ 9.3×alla sektori mediaani
Kasum
-154 €
▼ 600%aasta-aastas
Kasumimarginaal
-11.0%
Töötajad
0
—
Käive töötaja kohta
—
Tööjõukulu töötaja kohta
—
Omakapital
63 €
Kasv
Käive
1.4 k €
▲ 121%
1a
▼ 5.7%
3a CAGR
—
5a CAGR
Kasum
-154 €
▼ 600%
1a
▲ 59.4%
3a CAGR
—
5a CAGR
Töötajad
0
—
1a
—
3a CAGR
—
5a CAGR
Trendid
Käibe trend
1.4 k €
Kasumi trend
-154 €
Töötajate arvu trend
0
Kapitalistruktuur
- Omakapital0%
- Kohustused100%
Majandusnäitajad
| Aasta | Käive | Kasv | Kasum | Marginaal | Töötajad | Käive töötaja kohta | Omakapital |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.4 k € | ▲ 121% | -154 € | -11% | 0 | — | 63 € |
| 2023 | 633 € | ▲ 5.5% | -22 € | -3% | 0 | — | 195 € |
| 2022 | 600 € | ▼ 64.1% | -168 € | -28% | 0 | — | 49 € |
| 2021 | 1.7 k € | ▲ 51.8% | -38 € | -2% | 0 | — | 179 € |
| 2020 | 1.1 k € | — | -505 € | -46% | 0 | — | -288 € |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
Sarnased ettevõtted
- Elva vald, Elva linn, Pikk tn 59 korteriühistu
- Hooneühistu Rapla Rool
- SÜN & K OÜ
- Hooneühistu Laevastiku 15 B
- PMU Home OÜ
- Remul Invest OÜ
- Hooneühistu Pallasti tn 32a
- Mittetulundusühing Laose tänav
Ametlikud teadaanded
Vaata teadaandeid Ametlikud Teadaanded portaalis →
Kohtulahendid
Otsi kohtulahendeid Riigi Teatajast →
Üldinfo
- Aadress: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tööstuse tn 20-4
- Registreeritud: 2001-07-31
- Vaata Äriregistris
Tegelikud kasusaajad
Ettevõte ei ole kasusaajaid esitanud või on neist vabastatud.
Juhatus (1)
- Sirje Pallo — Juhatuse liige (alates 2017-12-30)